Wycena nieruchomości

Wycena nieruchomości w Toruniu

Sprzedajesz mieszkanie lub dom w Toruniu? Określ precyzyjne jego wartość rynkową – dzięki temu zwiększysz swoje szanse na udaną transakcję. W wycenie nieruchomości pomoże Ci rzeczoznawca majątkowy. Jeśli jednak chcesz oszczędzić pieniądze oraz czas na ustalanie szczegółów spotkania, możesz skorzystać z naszej pomocy.

kliknij po szczegóły

Wycenimy Twoją nieruchomość

Nasz agent dokona wyceny, omówi z Tobą warunki współpracy i doprowadzi całą sprawę do końca. Jeśli zdecydujesz się dodatkowo na home staging, przygotuje Twoją nieruchomość tak, by była atrakcyjniejsza dla potencjalnych nabywców. W ten sposób załatwiasz wszystkie sprawy z jedną osobą – zyskujesz czas, spokój i dobrą organizację.

Dlaczego warto precyzyjnie określić wartość rynkową nieruchomości?

Określając wartość mieszkania lub domu samodzielne – nie wyceniasz, ale szacujesz. W konsekwencji:

  • zawyżasz cenę – być może z myślą, że „będzie z czego zejść”; prowadzi to jednak do małego zainteresowania Twoją ofertą;
  • zaniżasz cenę – sprzedasz mieszkanie błyskawicznie, ale stracisz na tym.

Profesjonalna wycena nieruchomości skonfrontowana z wiedzą o aktualnych cenach innych, podobnych obiektów pozwoli wybrać najkorzystniejszą z możliwych opcji.

Jak wyceniamy nieruchomości?

Na wartość rynkową Twojego domu lub mieszkania wpływa wiele czynników:

  • lokalizacja,
  • wielkość (w przypadku domów także wielkość działki),
  • stan techniczny,
  • rok budowy,
  • estetyka,
  • dodatkowe udogodnienia.

Zapewne jesteś w stanie powiedzieć kilka słów o swojej nieruchomości w kontekście każdego z tych parametrów. Jednak jak przełożyć tę wiedzę na liczby?

Nasza agencja ma wgląd w dane dotyczące aktualnych wartości i cen nieruchomości w Toruniu. To umożliwia porównanie Twojej oferty z innymi, podobnymi. Jesteśmy w stanie określić, jak poszczególne cechy nieruchomości wpływają na jej wartość i cenę. Dodatkowo dysponujemy danymi historycznymi – możemy przewidzieć, jak będą się one kształtować w przyszłości.

Dostęp do tych informacji, doświadczenie i znajomość aktualnej sytuacji na rynku pozwalają dokonać wyceny nieruchomości oraz wybrać dla niej odpowiednią cenę.

Chcesz oddać w nasze ręce sprzedaż nieruchomości? Skorzystaj z naszego pośrednictwa sprzedaży.