Home staging

Home staging – jak przygotować nieruchomość na sprzedaż?

Co zrobić, by szybko znaleźć nabywcę domu lub mieszkania? Pierwszy krok to profesjonalnie przygotowana oferta. Drugi – spotkanie z zainteresowaną osobą. W obu tych sytuacjach szczególną rolę odgrywa wygląd nieruchomości.

Atrakcyjne, funkcjonalne i odpowiednio urządzone wnętrze sprawi, że potencjalny kupiec już podczas oglądania zacznie snuć plany na przyszłość w tym konkretnym miejscu. Ale jak przygotować mieszkanie na sprzedaż? Tym zajmiemy się my.

kliknij po szczegóły

Home staging w naszej ofercie

Zdecydowałeś się na pomoc naszego biura w zakresie pośrednictwa sprzedaży? Skorzystaj z dodatkowej usługi, w ramach której odpowiednio dostosujemy nieruchomość do oczekiwań nowego właściciela. Mieszkanie lub dom zyska na estetyce i funkcjonalności. To pozwoli zwiększyć zainteresowanie ofertą i wypracować korzystniejszą dla Ciebie cenę.

Home staging w Toruniu cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki współpracy z nami możesz zmniejszyć liczbę zbędnych spotkań i konsultacji. Wszystkie usługi wykona dla Ciebie jedna firma, a każdą sprawę załatwisz z jednym agentem. Wygodniej, prawda?

Jak wygląda współpraca w zakresie home stagingu w Toruniu?

Home staging zaczynamy od analizy charakteru Twojej nieruchomości i warunków w niej panujących. Pozwoli to określić, do jakiej grupy najlepiej skierować ofertę, oraz ocenić, w jakim stopniu odpowiada ona na potrzeby potencjalnego nabywcy. Dzięki tej wiedzy będziemy w stanie zaplanować konkretne zmiany.

Następnie usuniemy wszelkie usterki techniczne. To zwiększy funkcjonalność Twojego mieszkania/domu, a tym samym podniesie jego wartość. Przygotujemy również nieruchomość na sprzedaż pod względem wizualnym. Dzięki temu będzie lepiej prezentować się na zdjęciach i podczas wizyty osób zainteresowanych kupnem.

W ramach home stagingu zadbamy o czystość wnętrza. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić zdjęcia mieszkania na sprzedaż – przy fotografowaniu porządek jest sprawą kluczową. Dodatkowo usuniemy osobiste rzeczy oraz oznaki użytkowania przez poprzednich właścicieli. W ten sposób przestrzeń będzie wyglądać na nowszą i estetyczniejszą.