Perswazyjne opisy nieruchomości

Przekonujące oferty sprzedaży nieruchomości

Zdjęcia jako pierwsze przykuwają uwagę do nieruchomości wystawionej na sprzedaż. Jednak to tekst dostarcza najwięcej informacji o ofercie. Dlatego dbamy o to, by oprócz zdobycia wiedzy o powierzchni i liczbie pokoi potencjalny nabywca poczuł, że chce dostać klucz właśnie do tych drzwi.

kliknij po szczegóły

Jak piszemy ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości?

Pełen zakres informacji dotyczących oferty – osoba zainteresowana kupnem znajdzie odpowiedź na każde pytanie związane z nieruchomością. To rozwieje wszelkie wątpliwości i umożliwi podjęcie świadomej decyzji.

Język korzyści – promując Twoją ofertę, podajemy nie tylko informacje i parametry. Pokazujemy także korzyści z nich płynące – zarówno te obiektywne, jak i emocjonalne. Eksponujemy największe zalety nieruchomości. Dzięki temu potencjalny nabywca łatwiej przekona się do oferty.

Przejrzysta struktura tekstu – wszelkie dane i parametry umieszczamy w formie tabeli. Dzięki temu kandydat na nowego właściciela Twojej nieruchomości dostaje niezbędne informacje, a odpowiednio zbudowana narracja pozwala mu podjąć właściwą decyzję.

Porównaj i zdecyduj!

Wiele ogłoszeń dotyczących sprzedaży domu lub mieszkania, które można znaleźć w sieci, pozbawionych jest sprzedażowego charakteru. Zobacz, jak wypadają przy nich nasze teksty.

Takich opisów nieruchomości NIE tworzymy

Mieszkanie na sprzedaż. 2 pokoje, łazienka, kuchnia, kominek, balkon. Umeblowane. Powierzchnia: 60 m2. Lokalizacja: Toruń, Bydgoskie Przedmieście. Blisko centrum. Cena: 400000 zł.

Tak wyglądają teksty naszych ofert!

Marzysz o własnym kawałku podłogi w sercu Torunia? Chcesz czuć ciepło kominka po powrocie z pracy i móc głęboko odetchnąć na balkonie?
W atrakcyjnie zlokalizowanym i nowocześnie umeblowanym mieszkaniu na Bydgoskim Przedmieściu stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń do życia.

Na powierzchni 60 m2 mieszczą się:

  • 2 przestronne pokoje – w tym jeden nastrojowym kominkiem;
  • estetyczna łazienka z wanną i prysznicem;
  • dobrze wyposażona kuchnia z piekarnikiem i płytą indukcyjną.

W okolicy znajduje się mnóstwo sklepów oraz ośrodków rozrywki i kultury. Na zabytkową starówkę dotrzesz komunikacją miejską lub spacerem. W pobliżu:

  • sklepy spożywcze, odzieżowe, galeria handlowa,
  • Park Miejski,
  • ogród zoobotaniczny,
  • liczne restauracje i puby,
  • siłownie i obiekty sportowe.

Dostrzegasz różnicę? Jeśli chcesz obudować swoją ofertę w równie atrakcyjne słowa, skorzystaj z naszego pośrednictwa sprzedaży!