Pośrednictwo sprzedaży i wynajmu

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Toruniu

Masz do sprzedania dom lub działkę? Chcesz wynająć komuś mieszkanie albo lokal? Pośrednictwo nieruchomości w Toruniu to główny obszar działalności biura Kawałek Podłogi. Znajdziemy nowego właściciela lub lokatora, który szuka dokładnie tego, co Ty masz do zaoferowania!

kliknij po szczegóły

Sprzedaż nieruchomości – jak wygląda współpraca z pośrednikiem?

Pomoc pośrednika sprzedaży to coś więcej niż umieszczenie oferty na znanych portalach w sieci. Korzystając z naszej pomocy, zyskujesz cenne informacje, które pozwolą Ci korzystniej zakończyć transakcję.

Nasi eksperci doskonale wiedzą, jak dobrze sprzedać nieruchomość. Pomogą Ci przygotować mieszkanie lub dom na sprzedaż tak, by zachwycały potencjalnych nabywców (przeczytaj więcej o usłudze home staging). Zajmiemy się również wyceną Twojej nieruchomości – dzięki temu zyskasz pewność, że nie zaniżasz ani nie zawyżasz jej wartości.

Pośrednik wynajmu nieruchomości – co oferujemy?

Znalezienie odpowiedniego najemcy to prawdziwe wyzwanie. Komu wynająć mieszkanie? Jak zrobić to bezpiecznie? Czy trzeba przygotować je pod wynajem? I jak negocjować cenę? To tylko część pytań, które musisz sobie zadać, gdy robisz wszystko samodzielnie.

Pośrednik nieruchomości wie, na co zwrócić uwagę, wynajmując mieszkanie. Dysponuje również obiektywnym spojrzeniem na cały proces. To pozwoli Ci zyskać na całej transakcji oraz uniknąć niepotrzebnego stresu i niepewności.

Mamy również możliwość weryfikacji najemcy. Oprócz sprawdzenia danych osobowych, sprawdzamy kondycję finansową oraz historię płatniczą i kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów,  Rejestrze dłużników BIG InfoMonitor, Rejestrze dłużników BIG ERIF.

Atrakcyjne oferty nieruchomości

Aby zmaksymalizować zainteresowanie Twoją ofertą, potrzeba przykuwających wzrok obrazów. Korzystamy ze sprzętu pozwalającego wykonać wyraziste zdjęcia i filmy. Dzięki temu Twoja nieruchomość prezentuje się doskonale, a jakość fotografii skłania potencjalnych nabywców/lokatorów do zapoznania się ze szczegółami.

  • Wirtualne spacery 360 stopni pozwalają osobom szukającym nieruchomości zajrzeć do niej jeszcze przed umówieniem się na spotkanie. To oznacza, że skontaktują się z nami tylko ci naprawdę zainteresowani ofertą.
  • Zdjęcia i wideo z drona gwarantują wrażenia wizualne nie z tej ziemi. Efektowne filmy ukazujące budynki pozwalają oglądającym.
  • Fotografie wykonane aparatem szerokokątnym to tradycyjna metoda prezentacji, jednak wciąż skuteczna. Profesjonalny sprzęt pozwoli wyeksponować największe zalety wnętrz.
  • Po wykonaniu zdjęć poddajemy je delikatnej obróbce graficznej. Podkreślimy kolory i ulepszymy światło, tak by fotografie przyciągały wzrok i jednocześnie odzwierciedlały rzeczywisty stan nieruchomości.

Poza obrazami dbamy o warstwę językową ofert. Tworzymy atrakcyjne i przejrzyste opisy, które obok informacji ukazują korzyści i zalety domów, mieszkań, lokalów i działek. Więcej o tej usłudze dowiesz się w zakładce Perswazyjne opisy nieruchomości.

Chcesz kupić lub wynająć nieruchomość od kogoś innego? Przejdź do zakładki Pośrednictwo zakupu i wynajmu.