O nas

Kawałek Podłogi – więcej o nas

Na toruńskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 2015 roku. Od tego czasu połączyliśmy wielu kupujących ze sprzedającymi. W codziennej pracy do każdego kawałka podłogi podchodzimy równie starannie. Nasz cel? Przeprowadzić Cię przez transakcję szybko, profesjonalnie i w spokojnej atmosferze.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Korzystając z naszych usług, masz dostęp do szerokiej oferty usług powiązanych. Poniżej znajdziesz informacje o tym, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić.

Pośrednictwo nieruchomości

Pomożemy Ci sprzedać, nabyć, wynająć dom, mieszkanie, lokal, działkę. Współpracujemy z doświadczonymi ludźmi z branży, osobami prywatnymi oraz klientami biznesowymi. Dlatego działalność naszego biura nieruchomości dotyczy zarówno budynków mieszkalnych, jak i inwestycji czy lokalów pod działalność gospodarczą w Toruniu.

Więcej o tej usłudze dowiesz się w zakładkach Pośrednictwo sprzedaży i wynajmu oraz Pośrednictwo zakupu i najmu.

Home staging

Dla efektywnej promocji warto odpowiednio przygotować nieruchomość do sprzedaży. Wystrój, czystość i funkcjonalność wnętrza mocno wpływają na opinię oglądających. Home staging to usługa, która sprawi, że zainteresowanych Twoim domem lub mieszkaniem będzie więcej. Wśród nich – przyszły właściciel albo najemca.

Profesjonalna prezentacja nieruchomości

Do promocji wybranych ofert wykorzystujemy wysokiej jakości zdjęcia wykonane dobrym sprzętem z korzystnej perspektywy. Takie fotografie zwiększają atrakcyjność Twojej nieruchomości, dzięki czemu szybciej znajdziemy potencjalnego nabywcę/najemcę.

W celu profesjonalnej prezentacji ofert wykonujemy:

  • wirtualne spacery 360 stopni,
  • zdjęcia i wideo z drona,
  • fotografie aparatem szerokokątnym,
  • obróbkę zdjęć.

Perswazyjne opisy ofert

Dla każdej z promowanych ofert tworzymy ciekawe i korzystne pod względem marketingowym opisy, które zwiększają szansę na powodzenie transakcji.

Czytelnie przekazujemy szczegóły, eksponujemy największe zalety nieruchomości i dbamy o przejrzystą strukturę tekstu. Dzięki temu Twój potencjalny klient zyskuje pełen zestaw informacji i łatwiej przekonuje się do oferty.

Wycena nieruchomości

Przemyślana cena to jeden z kluczowych elementów dobrej oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Przesadne zawyżenie wartości może pozbawić Cię zainteresowania ze strony klientów. Z kolei zbyt niska kwota nie będzie Cię satysfakcjonować.

Nasze biuro dysponuje nie tylko doświadczeniem w wycenie nieruchomości, ale i dostępem do historycznych danych na ten temat wartości podobnych obiektów w Twoich okolicach. To pozwala nam znaleźć złoty środek między ceną przyciągającą klientów a zadowalającą Ciebie.

Kredyty mieszkaniowe

Specjalnie dla klientów ubiegających się o kredyty mieszkaniowe Kawałek Podłogi oferuje bezpłatne wsparcie ekspertów kredytowych. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie i współpracują z największymi bankami.

  • Pomogą Ci w wyborze najlepszego kredytu, dopasowanego do możliwości finansowych. Dzięki temu masz pewność, że podejmujesz właściwą decyzję.
  • Przygotują niezbędną dokumentację, złożą wnioski i wyjaśnią zawiłości umowy kredytowej. Pozwoli to zyskać czas, spokój oraz świadomość tego, co podpisujesz.
  • Będą do dyspozycji również po wypłacie środków i zakupie mieszkania, co umożliwia uzyskanie odpowiedzi na pytania, które przyjdą Ci do głowy po czasie.