COVID-19

COVID-19 – jak działa biuro Kawałek Podłogi w czasie pandemii?

Pandemia koronawirusa wywróciła do góry nogami funkcjonowanie firm i całych rynków. Działanie naszej agencji w tym czasie nie zmieniło się bardzo. Wprowadziliśmy jednak subtelne zmiany, które połączą bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Spacerujemy wirtualnie

Obok tradycyjnych zdjęć w ofertach na naszej stronie dostępne są wirtualne spacery 360 stopni. Możesz odwiedzić nieruchomość, która Cię interesuje, zanim umówisz się na prezentację stacjonarną. Zajrzysz w każdy zakamarek domu lub mieszkania i zdecydujesz, czy chcesz poznać więcej szczegółów.

Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć liczbę spotkań, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. Dodatkową korzyścią jest wygoda i oszczędność czasu – udajesz się na prezentację nieruchomości tylko wtedy, gdy jesteś realnie zainteresowany!

Dystans społeczny na spotkaniach

Gdy zdecydujesz się spotkać z pośrednikiem w celu ustalenia szczegółów współpracy lub obejrzenia nieruchomości, możesz liczyć na respektowanie obostrzeń sanitarnych przez naszego agenta. Nosimy maseczki i zachowujemy dystans społeczny.