Pośrednictwo zakupu i najmu

Nieruchomości w Toruniu – zakup i najem

Myślisz o przeprowadzce? Szukasz lokalu pod działalność gospodarczą w Toruniu? A może potrzebujesz działki pod budowę? Współpracujemy z wieloma klientami, którzy oferują domy, mieszkania, działki i lokale na sprzedaż lub wynajem w Toruniu oraz okolicach. Znajdziemy Ci kawałek podłogi, jakiego potrzebujesz!

kliknij po szczegóły

Najem i zakup mieszkań w Toruniu

Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie. Wśród wielu ofert znajdują się nieruchomości idealne dla:

  • studentów,
  • osób zaczynających samodzielne życie,
  • młodych par,
  • rodzin z dziećmi,
  • osób w każdym wieku i sytuacji życiowej.

Część ofert dostępna jest wyłącznie u nas – nie znajdziesz ich u żadnego innego pośrednika! Posiadamy zarówno nieruchomości do wynajęcia, jak i mieszkania na sprzedaż w Toruniu.

Dobre lokalizacje

Zlokalizowane w atrakcyjnych dzielnicach miasta nieruchomości zadowolą zarówno tych, którzy chcą być blisko centrum, jak i miłośników spokojniejszych klimatów.

Domy na sprzedaż – Toruń i okolice

Poza mieszkaniami znajdziesz u nas domy na sprzedaż. Okolice Torunia to wiele małych, atrakcyjnych miejscowości otoczonych naturą, często posiadających ciekawą historię i interesujące obiekty. To idealne warunki, jeśli cenisz sobie ciszę i spokojne otoczenie.

Masz nieruchomość na sprzedaż? Szukasz lokatora? Odwiedź zakładkę Pośrednictwo sprzedaży i wynajmu.